طراحی سایت

طراحی سایت مهندس بوترابی
طراحی سایت مهندس بوترابی
طراحی سایت مهندس بوترابی

طراحی سایت

از مهارت و تخصص خود استفاده می کنیم تا با توجه به نیاز شما یک وب‌سایت زیبا و کاربردی بسازیم.

سئو و بهینه سازی

مطمئن شوید که نام شما در صفحۀ اول جستجوهای مرتبط می‌درخشد و مشتریان واقعی شما را می‌یابند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

با یک سایت فروشگاهی سریع و کارآمد می‌توانید تجربۀ خریدی لذت‌بخش را به مشتریان خود ارائه دهید.

برخی از ویژگی های طراحی سایت مهندس بوترابی

تیم تحصیلکرده و حرفه ای

ما در طراحی و ساخت وب سایت و اپلیکیشن از افراد تحصیلکرده این رشته کمک می گیریم ،پس مطمئن باشید تمام جوانب طراحی سنجیده می شود تا بهترین و کارآمدترین وب سایت برای کسب و کار شما آماده شود.

خوش قولی و تعهد به قرارداد

باعث افتخار مجموعه طراحی سایت مهندس بوترابی است که هرگز دیرکرد نداشته و به تمام تعهدات خود عمل می کند .پس نگران زمان تحویل پروژه خود نباشید .

پشتیبانی همیشگی

تیم ما همیشه پشتیبان شما خواهند بود و طبق نیاز و قرارداد، می توانید از پشتیبانی همه جانبه بهره بگیرید.چراکه ما فقط قالب سایت تحویل نمی دهیم و تمام کدنویسی ها در دسترس ما برای همیشه خواهند بود.

ارائه خدمات به سراسر ایران و جهان

هرچند ما در تهران هستیم اما با بهره گیری از قدرت تجارت الکترونیکی می توانید در هرجای ایران و جهان که هستید سفارش خود را ثبت و سایت یا اپلیکیشن خود را دریافت کنید.

ارائه خدمات به سراسر ایران و جهان

هرچند ما در تهران هستیم اما با بهره گیری از قدرت تجارت الکترونیکی می توانید در هرجای ایران و جهان که هستید سفارش خود را ثبت و سایت یا اپلیکیشن خود را دریافت کنید.

طراحی وب سایت کاربر پسند

علاوه بر رضایت کارفرما ما به رضایت و راحتی کاربران سایت شما هم توجه می کنیم و در طراحی سایت به کاربران شما اهمیت ویژه می دهیم تا بتوانند به راحتی از وب سایت شما استفاده کنند و دچار سردرگمی نشوند.

طراحی واکنشگرا responsive

ریسپانسیو به معنای پاسخ گرا یا واکنشگرا می باشد. به این معنا که طراحی وب سایت توسط ما به گونه ای می باشد که در صفحات مختلف و ابزارهای متفاوت سایت به درستی نمایش داده می شود، به عنوان مثال زمانی که شما از طریق گوشی یا تبلت سایت را تماشا می کنید ساختار ظاهری سایت به گونه ای تغییر پیدا می کند که قابلیت پیمایش سایت در این ابزارها به راحتی فراهم گردد.

طراحی و راه اندازی فروشگاه های الکترونیکی

تیم طراحی سایت مهندس بوترابی توانایی طراحی انواع فروشگاه های الکترونیکی حرفه ای را دارد ،این فروشگاه ها مناسب سازمان های بزرگ با توان مالی بالا می باشند.اما نگران نباشید ما برای همه کسب و کارها و توان های مالی امکان ارائه فروشگاه الکترونیکی را داریم.

آموزش رایگان به صورت حضوری و الکترونیکی

بعد از اتمام سفارش و تحویل به کارفرما،نحوه استفاده از سایت یا اپلیکیشن و بارگذاری محتوا در سایت یا اپلیکیشن به شما کاملا رایگان اموزش داده می شود.تا بتوانید به راحتی تغییرات مورد نظر خود را در محدوده تعریف شده اعمال نمایید.

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

اهمیت طراحی سایت

داشتن یک وب سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سال هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت در بازاریابی

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.

طراحی سایت و بازاریابی

اهمیت طراحی سایت و سهولت ارائه خدمات

یکی از خدمات مهم که در طراحی سایت برای مشتریان کالاهای شما قابل ارائه می شود آموزش استفاده از کالاهای شما به صورت متن، تصویر و ویدئو می باشد که می توانید حجم زیادی از مراجعات حضوری را کاهش داده و به مشتریان نیز کمک کند بدون اختصاص زمان زیاد و یا گاهاً هزینه ،آموزش استفاده از کالا را بر روی وب سایت مشاهده نمایند. اهمیت طراحی سایت در بحث آموزش فقط به آموزش استفاده از کالاها محدود نمی شود و بسیاری از آموزش های علمی و تخصصی با راه اندازی و طراحی سایت آموزشی امکان پذیر می باشد. این نوع آموزش علاوه بر آسان بودن ارزان هم تمام می شود از هزینه های بالای اجاره یا خرید محل مناسب و تجهیز آن برای آموزش خبری نخواهد بود.

اهمیت طراحی سایت و سهولت ارائه خدمات